Aktualności | Centrum Matematyki PG

Treść strony

• 2022-06-23

Uroczyste zakończenie 8. edycji Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka"

14 czerwca 2022 r. w Sali Senatu Politechniki Gdańskiej odbyło się uroczyste podsumowanie 8. edycji Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka". Podczas uroczystości finalistom zostały wręczone dyplomy oraz drobne upominki. Laureaci i osoby wyróżnione dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe. Nazwiska laureatów i osób wyróżnionych zostały opublikowane na stronie Konkursu.

• 2022-06-10

Finał Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka"

8 czerwca 2022 r. w Centrum Matematyki Politechniki Gdańskiej został przeprowadzony 3. finałowy etap Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka". Finaliści zmierzyli się z zadaniami w dwóch kategoriach: klasy 5-6 oraz klasy 7-8. Uroczyste podsumowanie 8 edycji Konkursu odbędzie się 14 czerwca 2022 roku o godzinie 13.30 w Sali Senatu  w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Podczas...

• 2022-05-20

Znamy finalistów Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka"

Po dwóch etapach ósmej edycji Konkursu "Od Szkolniaka do Żaka" zostali wyłonieni finaliści. Już 8 czerwca 2022 r. zmierzą się oni w murach Politechniki Gdańskiej z ostatnim zestawem zadań. Listy finalistów zostały opublikowane na stronie Konkursu

• 2022-04-20

Kanał YT Centrum Matematyki PG

Zapraszamy serdecznie na uruchomiony kanał YouTube Centrum Matematyki PG Na kanale zamieszczane są filmy z materiałami edukacyjnymi oraz relacje z najważniejszych wydarzeń w Centrum Matematyki.   Serdecznie zapraszamy do współpracy z CM PG!