Odeszła dr Katarzyna Pączkowska | Centrum Matematyki PG

Data dodania: 2024-01-22

Odeszła dr Katarzyna Pączkowska

K.Pączkowska

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci naszej koleżanki dr Katarzyny Pączkowskiej, która od wielu lat była związana z Politechniką Gdańską, a z Centrum Matematyki od chwili jego utworzenia.

Odszedł wspaniały człowiek oraz matematyk, wychowawca i nauczyciel akademicki wyróżniany najważniejszymi nagrodami edukacyjnymi.

Dr Katarzyna Pączkowska była autorką doskonałych materiałów edukacyjnych i właśnie studentkom i studentom poświęcała większość życia zawodowego. Zawsze życzliwa, zaangażowania i nieobojętna na potrzeby innych. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Ostatnie pożegnanie Pani dr Katarzyny Pączkowskiej odbędzie się w dniu 27 stycznia 2024 r. (sobota).

Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godzinie 9:00 w Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika przy al. Legionów 13 w Gdańsku, a następnie uroczystości pogrzebowe odbędą się od godz. 10:30 w nowej kaplicy na Cmentarzu Srebrzysko, przy ul. Srebrniki 2 w Gdańsku.

1913 wyświetleń