CJO, CM i CSA - wyjazd szkoleniowo - integracyjny | Centrum Matematyki PG

Data dodania: 2024-10-22

CJO, CM i CSA - wyjazd szkoleniowo - integracyjny

Integracja - Czarlina 2024

W dniach 27-29 września 2024 trzy centra dydaktyczne naszej uczelni - Centrum Języków Obcych, Centrum Matematyki i Centrum Sportu Akademickiego - uczestniczyły w wyjeździe szkoleniowo - integracyjnym w OWPG Czarlina.

Wyjazd odbył się z inicjatywy Pana Prorektora ds. Kształcenia dr hab. inż. Mariusza Kaczmarka, prof. uczelni (podlegają pod niego CJO i CM) i Pani Prorektorki ds. Studenckich dr Barbary Wikieł, prof. uczelni (podlega pod nią CSA). Dzięki temu pracownicy Centrów mogli porozmawiać o planach rozwojowych jednostek i ich potrzebach. Ważnym elementem spotkań było omówienie możliwości podejmowania wspólnych inicjatyw.

W programie wyjazdu były też szkolenia z zakresu psychologii i wellbeing. Wykład pt. „Komunikacja interpersonalna a błędy poznawcze. Jak dogadać się z ludźmi i czy związek się opłaca?”, prowadził dr Marcin Szulc z Biura Praw, Wartości Akademickich i Równego Traktowania PG, natomiast warsztaty pt. „Prokrastynacja czy lenistwo?”, „Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu", „Techniki radzenia sobie ze stresem” prowadziła trenerka rozwoju zawodowego, mgr Grażyna Knitter, z Centrum Nowoczesnej Edukacji PG.

Więcej informacji na profilu Centrum Matematyki na FB (27-28 października 2024r.).